EFT Level II is een logisch vervolg op EFT I. De opleiding bestaat uit 3 modules van telkens 3 dagen. In de eerste twee modules ga je je verder verdiepen in de markers en tasks uit Level I. Aan bod komen onder meer stoelenwerk voor gevorderden, toepassing in complexe situaties, nieuwe markers en tasks. In de module Empathy leer je alles over de centrale rol van empathy in EFT.
EFT Level II is een onderdeel van de EFT-opleiding zoals wereldwijd erkend door isEFT, International Society for Emotion Focused Therapy.
De training bestaat uit theoretische verdieping, demonstraties (dvd), experiënteel oefenen in kleine groepen, supervisie van ingebrachte casuïstiek en discussie. De voertaal is Nederlands.
* Klinische Psychologen, Psychotherapeuten, GZ-psychologen, Psychologen en Psychiaters in de GGZ die de opleiding EFT Niveau I hebben gevolgd en voldoen aan de overige EFT-opleidingscriteria.
* HBO'ers: de opleiding kan ook gevolgd worden door HBO'ers werkzaam in de ggz, mits zij zowel over specifieke nascholing en specialisatie (in Psychotherapie) als relevante werkervaring beschikken. Ook zij dienen EFT Niveau I te hebben gevolgd en dienen te voldoen aan de overige EFT-opleidingscriteria.
Accreditatie losse modules:
Accreditatie geheel bij:
Deze cursus is een speciale in het programma van de opleiding tot persoonsgericht experiëntieel psychotherapeut. In overleg met EFTiN kan een verzoek voor accreditatie bij De landelijke Vereniging van Psychiaters (NVvP) worden ingediend.
'Learning Emotion-focused Therapy' door Elliott R., Watson J.C., Goldman R.N. & Greenberg L.(2003). EAN 9781591470809
De studiebelasting voor EFT Niveau II bedraagt circa 28 uur.
Module Advanced Chairwork (totaal 6 dagen)
Data eerste module: 21 - 23 januari 2021 (door Juliette Becking en Pauline Borduin)
Data tweede module: 22 - 24 maart 2021 (door Juliette Becking en Pauline Borduin)
Module Empathy (totaal 3 dagen)
Data derde module: 09 - 11 juni 2021 (door Juliette Becking en Pauline Borduin)
Groepsgrootte: minimaal 14, maximaal 30 deelnemers
Tijd: 09h30 - 17h30
Prijs: € 2.535 (incl. uitgebreide lunch, koffie, thee en water)
Locatie: Kloosterhotel ZIN Vught www.kloosterhotelzin.nl
Heb je de module Empathy al eerder bij ons gevolgd, neem dan contact met ons op via info@eftin.nl in verband met de toekenning van vrijstelling voor deze module.
Er zijn momenteel geen geplande data