De helende kracht van emoties

Niveau C erkende EFT Therapeuten

Gelderland

Barneveld - Mw. D.G.J.J. Buskens
PDBusken | desiree@pdbuskens.nl | www.pdbuskens.nl

Oosterbeek - Mw. J.E. Hermes
Huis voor EGT | judithhermes@huisvooregt.nl | www.huisvooregt.nl

Nijmegen - Mw. M.H.G.P. van den Boogaard 
Psychologiepraktijk Sentir | info@sentir.nl | www.sentir.nl

Nijmegen - Mw. E.M.  Bruggeman 
Bruggeman Psychotherapie | bruggemanpsy@kpnmail.nlwww.zorgzoeken.nl

Nijmegen - Mw. F.E. van Dijk
Praktijk voor psychotherapie, leertherapie en supervisie FE van Dijk  
fevandijk@gmail.com | www.fionavandijk.nl

Nijmegen - Mw. P.F. van Duuren 
Psychotherapiepraktijk Van Duuren | prijnafrancisca@gmail.com | www.psychotherapievanduuren.nu

Nijmegen - Mw. M.D. Quist 
August psychiaters & psychotherapeuten| mquist@augustnijmegen.nl | www.augustnijmegen.nl

Nijmegen - Mw. E.J.G. Willems 
Psychotherapiepraktijk Elise Willems | info@psychotherapiewillems.nl | www.psychotherapiewillems.nl

Vorden - Mw. A.J.P. Brombacher 
Traumacentrum Nederland De Rietkamp | p.brombacher@tcnl.nlpauline.brombacher@derietkamp.nl | www.tcnl.nl; www.derietkamp.nl

 

Limburg

Geverik - Beek Mw. J. Janmaat 
Psychotherapie Praktijk Janmaat | jokejanmaat@home.nl | www.psychotherapiepraktijkjanmaat.nl

Maastricht - Mw. M.J.H. van Hest 
Praktijk voor Psychotherapie Van Hest| contact@psychotherapievanhest.nlwww.psychotherapievanhest.nl

Maastricht - Mw. J.A.M. van den Heuvel
AmaCura| info@amacura.nlwww.amacura.nl

Maastricht - Mw. M.C.H. Meijers
| mchmeijers@gmail.com 

Maastricht - Mw. C.T.F.L. Verstappen
| cverstappen@gmail.com

Munster - Geleen - Mw. A. Hofman
| annethofman@home.nl

Sittard - Geleen - Mw. M.G.J. Geraeds
Psychologenpraktijk PSY3| m.geraeds@psy3.netwww.psy3.net

Tegelen - Mw. W. Oldenboom
Psychologenpraktijk Steyl | psychologenpraktijksteyl@kpnplanet.nl | www.psychologenpraktijksteyl.nl

Vaals - Mw. D.J. van Beusekom
Dorien van Beusekom Praktijk voor Psychologische Hulpverlening| Dorienvanbeusekom.praktijk@gmail.com | www.dorienvanbeusekom.nl

Venlo - Mw. L. Visser
Mens & Relatie| psycholoog@mensrel.nl | www.mens-en-relatie.nl

 

Noord Brabant

Breda - Hr. H.W.M. Peeters
Praktijk076| epeeters@praktijk076.nl | www.praktijk076.nl

Budel - Mw. W.J.H.P. Schapendonk
Praktijk voor Psychotherapie Schapendonk| info@pvpschapendonk.nl | www.pvpschapendonk.nl

Deurne - Mw. N. Florack
PVP Deurnn.florack@pvpdeurne.nlwww.pvpdeurne.nl

Deurne - Mw. M.H. Salden
PVP Deurne| m.salden@pvpdeurne.nlwww.pvpdeurne.nl

Deurne - Mw. M.L. Unterberg
PVP Deurne| m.unterberg@pvpdeurne.nlwww.pvpdeurne.nl

Eindhoven - Mw. J.M. Becking
EFTiN B.V. | j.becking@eftin.nlwww.eftin.nl

Eindhoven - Mw. M. Becking Fernandez
Drs. Michelle Becking psychotherapy ‘Online praktijk’ | mbecking.psychologist@gmail.comwww.mb-psychotherapy.nl

Eindhoven - Mw. P.B.P.H. Borduin
Borduin Psychotherapie| info@paulineborduin.nl | www.paulineborduin.nl

Eindhoven - Mw. K. Kasikova
Praktijk Klarity | info@klarity.nlwww.klarity.nl

Eindhoven - Mw. A.M.J.T. Notermans
Psychotherapiepraktijk drs A. Notermans | annekenotermans@hetnet.nlwww.psychotherapienotermanseindhoven.nl

Eindhoven - Mw. A.M.A. van Nunen
Psychotherapiepraktijk AMA van Nunen | a.van.nunen@onsneteindhoven.nlwww.psychotherapiepraktijkamavannunen.nl

Eindhoven - Mw. C.J. Severijns
Karin Severijns Psychotherapie | pvp.severijns@gmail.comwww.psychotherapieseverijns.nl

Eindhoven - Mw. M. de Wind
Apanta-ggz | info@apanta-ggz.nlwww.apanta-ggz.nl

Eindhoven - Mw. C.R.M.C.C. Meeks
Psychotherapie en psychologiepraktijk Well Being B.V. | c.meeks@psychotherapie-eindhoven.nl | www.psychotherapie-eindhoven.nl

Eindhoven - Dhr. R.R.A. Tan
Psychotherapie en psychologiepraktijk Well-Being B.V. | r.tan@psychotherapie-eindhoven.nlwww.psychotherapie-eindhoven.nl

Eindhoven - Mw. J. Lenaerts-van Son
Psychotherapie en psychologiepraktijk Well Being B.V. | j.vanson@psychotherapie-eindhoven.nl | www.psychotherapie-eindhoven.nl

Geldrop - Mw. A.B.M. Ausems
Psychologenpraktijk Toke Ausems | info@praktijktokeausems.nlwww.praktijktokeausems.nl

Geldrop - Hr. J.C. van de Moosdijk
Bproductive | hanvandemoosdijk@bproductive.nlwww.bproductive.nl

Helmond - Hr. P.A.H. Willemsen
Psy Helmond, Praktijk voor psychologie | p.willemsen@psyhelmond.nlwww.psyhelmond.nl

Maarheeze - Mw. B.M.L. Pisters
Pisters Psychologie| info@pisterspsychotherapie.nlwww.pisterspsychotherapie.nl

Oss - Mw. K.E. Vlasblom
Vlasblom Psychotherapie | vlasblompsychotherapie@ziggo.nlwww.vlasblompsychotherapie.praktijkinfo.nl

Oss - Mw. M. Yazilitas
Psychologie & Psychotherapiepraktijk PSY-M.Y. | mukaddes.yazilitas@gmail.comwww.psy-my.nl

Rosmalen - Mw. L. Gerits
Praktijk MiK | linda@praktijkmik.nlwww.praktijkmik.nl

Rosmalen - Mw. W.M. de Man
Reinier van Arkel | m.de.man@reiniervanarkel.nlwww.reiniervanarkel.nl

St. Michielsgestel - Mw. N.E. Hehanussa
Yellow Psychotherapie & Training | yellowpsychotherapie@gmail.comwww.yellowpsychotherapie.com

Tilburg - Mw. M.M.A.W. Jonkers
A58 Psychotherapie | mjonkers@a58psychotherapie.nlwww.a58psychotherapie.nl

 

Noord-Holland

Amsterdam - Hr. R. Kloek
Psychologenpraktijk Bos & Lommer | kloekrobert@outlook.com | www.psychologeninamsterdamwest.nl

Hilversum - Mw. I.M.P. Rosenberg
Praktijk voor Psychothereapie Het Eedenhuis | rosenberg@eedenhuis.nlwww.eedenhuis.nl

 

Overijsel

Tubbergen - Mw. J. Janssen
Psy Praktijk Janssen | info@psypraktijkjanssen.nlwww.psypraktijkjanssen.nl

 

Twente

Enschede - Mw. M. Jansink
Youz Twente | M.jansink@youz.nl | www.youz.nl

 

Utrecht

Utrecht - Mw. C.J.J. van Aart Slagmolen
Florere GGZ | Constance.vanaart@florereggz.nlwww.florereggz.nl

Utrecht - Dhr. S. Vossen
S. Vossen Psychotherapie & Coaching | info@stijnvossen.nlwww.stijnvossen.nl

Utrecht - Mw. C.W.V.M.M. Cordewener
Psychotherapiepraktijk Cordewener | karin@ooginalpsychotherapie.nl | www.ooginalpsychotherapie.nl 

Utrecht - Mw. C.R.M.C.C. Meeks
Praktijk Aurelius | c.meeks@praktijkaurelius.nlwww.praktijkaurelius.nl

 

Zuid Holland

Hellevoetsluis/Rotterdam - Mw. M. van Dijk
Empathon: centrum voor psychotherapie | marian@empathon.nl | www.empathon.nl

Rotterdam - Dhr. M.C. Bergman
| michaelmikido@hotmail.com

Rotterdam - Mevr. C. Nocera
De nieuwe Praktijk Rotterdam | caroline@denieuwepraktijkrotterdam.nlwww.denieuwepraktijkrotterdam.nl

Rotterdam - Mw. A.I.H. Tavenier
| a.tavenier@gmail.com 

Vlaardingen - Dhr. D. Oosterveer
CaleidoZorg | damien@caleidozorg.nl | www.caleidozorg.nl